Mam na imię Jan.

Obsesyjnie projektuję domy.

Robię to dobrze i długo.

Zawód: Architekt

Uprawiam najstarszy zawód świata, jestem architektem, członkiem Mazowieckiej Izby Architektów RP od 2017 roku, a projektowanie rozpoczynam od zadawania wielu pytań o Twoją wizję, możliwości i przede wszystkim pytam o Twoje potrzeby. Pewnie na moją stronę trafiasz przypadkowo. Szukasz architekta, czyli osoby która poświęci się dla Twojego domu: zaprojektuje Twój budynek, uzyska pozwolenie na budowę i obejmie nadzór autorski nad realizacją budowy po to, żebyś Ty mógł spać spokojnie.

Jeśli tak jest, to po prostu zadzwoń: +48 575 10 20 15, albo napisz wiadomość.

Twój Dom

Dom to miejsce, w którym musisz czuć się swobodnie, bez udawania. Aby zrealizować Twoją wizję potrzebujemy wielu godzin. Godzin, które poświęcimy na rozmowy, szkice, projekt, uzgodnienia z urzędami i wreszcie z osobami budującymi Twój dom. Proces przygotowania budowy Twojego domu może trwać nawet kilka lat. Czy jesteś na to gotowy?

Dlaczego ja

Jestem architektem IARP, moją działalność opieram na projektowaniu domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkalnych. Posiadam szerokie doświadczenie, bo współpracowałem z architektami z Polski, Danii i Holandii.

Z praktyką zawodu architekta jestem związany od 2006 roku.

Mam obsesję na punkcie projektowania architektonicznego i wnętrz. Myślę, że robię to dobrze i długo. Jestem wielkim fanem projektów domów i wnętrz prostych - takich współczesnych. Takich domów, które są projektowane dla Ciebie i według Twoich wytycznych projektowych, Twoich potrzeb i marzeń, aspiracji.

Obsesja projektowania

Pozwól, że przy projektowaniu Twojego domu będę Twoim głosem rozsądku, będę przypominać Ci o pragmatycznych sposobach i alternatywnych możliwościach budowy. Dla mnie każdy projekt jest wyzwaniem i tylko ja dostarczam tę wyjątkową i niepowtarzalną usługę obsesyjnego projektowania domu.