Najpierw człowiek.

W eArchitekt wiemy, że każdy projekt powstaje po to, aby zaspokoić ludzką potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

Dlatego projektujemy dla ludzi.

My robimy to dobrze, ponieważ projektujemy w oparciu o demokratyczne idee zrównoważonego rozwoju, z szacunkiem dla planety i z poszanowaniem zasobów, jakimi dysponuje Inwestor.

 

Przestrzeń traktujemy jako wspólne dobro, które planujemy tak, aby umożliwiać korzystanie z niej nie tylko osobom w pełni sprawnym, a także dzieciom oraz seniorom.

Projektujemy z uwzględnieniem potrzeb najbardziej zmarginalizowanych grup użytkowników przestrzeni.

Idea: By żyło się lepiej.

eArchiekt jest firmą dostarczającą profesjonalnie opracowaną dokumentację projektową domów jednorodzinnych, niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę.

Wizualizujemy odważne i śmiałe koncepcje projektowe wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz założeń urbanistycznych.

Wierzymy, że jakość rodzi radość, a radość wzmacnia poczucie szczęścia. Nasze projekty powstają zgodnie z polskimi przepisami budowlanymi, w oparciu o europejskie standardy projektowe.

Dzięki ciągłej chęci sięgania wyżej, dbając w sposób zrównoważony o zapewnienie właściwych warunków dla rozwoju naszych relacji, zapraszany do współpracy tych Inwestorów, dla których największe znaczenie mają świadomość życia w globalnej wiosce, za którą bierzemy wspólnie odpowiedzialność.

Świadomie projektujemy przyszłość naszą i naszych przyszłych pokoleń.

Proces: Twórczy dialog.

Naszym wspólnym celem jest uzyskanie optymalnych rozwiązań przestrzennych, które bazują na określonych przez Inwestora układach funkcjonalnych przygotowywanych na zamówienie.

Każde opracowanie powstaje w oparciu o ścisłe wytyczne i zalecenia Inwestora.

Architekci przygotowujący nasze projekty posiadają co najmniej tytuł inżyniera architekta, którzy koordynowani są przez głównego architekta, założyciela firmy eArchitekt - Jana Ledwonia.