Projektowanie jest procesem twórczym

Jestem entuzjastą i pasjonatem architektury. Markę eArchitekt buduję od 2016 roku. Uważam, że dobrze zaprojektowana przestrzeń to zastygnięta muzyka, gdzie każdy punkt, linia określona w projekcie mają sens i właściwy wyraz funkcjonalny. Dla mnie, planowanie Architektury polega na odpowiednim komponowaniu Przestrzeni.

Każdy projekt jest wyjątkowy

Szanowni Państwo, dyrygent swym smyczkiem prowadzi orkiestrę według własnej wizji, tworząc dźwięki wykonywane specjalnie dla słuchaczy. Jako Architekt, wykonuję utwór architektoniczny dla Państwa i na Państwa zamówienie. Efektem jest projekt realizujący Państwa życzenia, wymagania i pragnienia.

Polska krew, europejskie korzenie

Jestem Jan, jestem Architektem, członkiem Mazowieckiej Izby Architektów RP. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Wierzę, że dostarczam Państwu usług najwyższej jakości, co również przekłada się na przestrzeń o wyraźnej, wielowymiarowej strukturze. Projektuję dla Państwa wielobarwne doświadczenia w różnej skali i o różnym natężeniu.

ARCHITEKTURA

URBANISTYKA

DESIGN